כל המידע על ועידת עיר הנדל"ן באילת

תחום הנדל"ן בישראל מרתק משקיעים רבים בארץ ובחו"ל. אולי זו הסיבה לכנס עצום בהיקפו שמתקיים בדצמבר בעיר אילת.
כל המידע על ועידת עיר הנדל"ן באילת

הוועידה תכלול 400 דוברים המגיעים לעיר מערים שונות מרחבי העולם, החל מאנשי ממשל כמו משה כחלון ויואב גלנט ועד למנהלי רשות מקרקעי ישראל, מנהל השיכון וראש מנהל התכנון במשרד האוצר. לעוסקים בתחום הנדל"ן, שלושת ימי הכנס יעניקו אפשרות מפגש עם מעל ל-3,500 משתתפים העוסקים בנדל"ן על כל היבטיו.

אילת לובשת נדל"ן : אילו נושאים יסקרו בכנס?

כנס הנדל"ן יערך במקביל בבתי מלון מובילים בעיר הדרומית ולוח הזמנים יורכב מנושאים אקטואליים שיועברו על ידי מומחים בתחומם. בין הנושאים המעניינים שאפשר למצוא השנה בכנס:

פייק ניוז בעולם המדדים והנדל"ן – אירוע הסוקר את האמת הנסתרת מאחורי הכותרות הראשיות בחדשות, תוך הצגת מערכת תקשורת לבדיקת עובדות בשם "המשרוקית".

היבטים כלכליים סוציולוגיים, כלכליים ויזמיים של מתחמי משרדים לעומת COWORKאירוע זה יבחן האם מדובר בטרנד חולף או במהפכה שהחלה ועתידה לגדול ולהמשיך.

הרווח שבין מימון לשותפות – אירוע שיעסוק בטווחי אשראי וכלים פיננסיים חדשים המוצעים כיום למשקיעים ויזמים בתחום הנדל"ן.

כאן יגורו בכיף – אירוע העוסק בדור ה-Y ובאתגרים ופתרונות הדיור החדשניים לדור שמוכן לגור יחדיו או לשכור נכס לטווח ארוך.

לצד אירועים אלה יתקיימו מעל 20 אירועים נוספים העוסקים בתחומי חקיקה, יזמות, ביצוע, מיסוי ומימון והתחדשות עירונית.

מהפכה של שיתוף

השנה תדגיש הוועידה את תחום הנכסים המשרדיים והנכסים המניבים. בעידן בו שיתוף נכסי מגורים וסביבה משרדית הפכו להיות חלק משגרת יומם של אזרחי ישראל והעולם, הבינו המארגנים שיש לשנות את דרך החשיבה והפעולה כדי להמשיך ולהרוויח מהשקעות הנדל"ן.

תחום נוסף שהוועידה תסקור בהרחבה הוא חברות הביצוע הקבלניות ומנהלי הפרויקטים הבונים בפועל את המבנים השונים להשקעה. האירוע כולו יעסוק ב"מהפכה של שיתוף" – תוך הבנת העיקרון ששיתוף ידע, שיתופי פעולה, ושותפות גורל לעתיד הנדל"ן הישראלי יכולים להפוך מתחרים לשותפים ולהתמודד יחד עם האתגרים השונים העומדים בפני עולם הנדל"ן על כל גווניו.

ערך מוסף: הופעות מוזיקליות באירוע

האירוע לא לגמרי מעונב. לפני ואחרי ההרצאות, הוזמנו להופיע שני טאלנטים מובילים ומתוכננות מסיבות בהן משתתפי האירוע יכולים להיפגש לנטוורקינג באווירה פחות רשמית. מופע הפתיחה ב-11 בדצמבר יכלול את זמר השנה ואיש השנה במוזיקה הישראלית, הזמר עומר אדם. באותו ערב תככב גם מנצחת האירוויזיון נטע ברזילי, בשילוב התקליטן איתי גאלו. יום לאחר מכן יעלה לבמה הזמר שכונה על ידי מארגני הוועידה "האב הרוחני של הרוק הישראלי הים תיכוני" – יהודה פוליקר. את הערב תסיים עדן בן זקן במסיבת לילה.

ועידה הולכת ומתרחבת

ועידת עיר הנדל"ן החלה את דרכה כבר בשנת 2002 ככנס מצומצם יחסית בהיקפו. שיתופי הפעולה שנוצרו בו עם השנים, והמשמעות הנרחבת שיש להשקעות הנדל"ן על המשק הישראלי בכללותו, הובילו מרצים ואנשי ציבור רבים לכנס. ראשי ערים הגיעו להציג נושאים הרלוונטיים לעיר אותה הם מייצגים ונושאים בוערים עלו על הפרק – החל מתוכנית מחיר למשתכן ועד לדיור הציבורי בארץ.

בשנת 2015 החל הכנס להתרחב הרבה מעבר למצופה. מכנס קטן יחסית במלון הנסיכה, הושכרו אולמות בארבעה מלונות שונים. כעת, לאור הביקוש העצום, אילת מצפה לעוד 3,500 משתתפים ול-400 מרצים שיעברו בין בתי המלון השונים בעיר ויהפכו אותה למטרופולין הומה בו האווירה העסקית המיוחדת לצד בעלי הידע העצום בתחום יוצרים שיתופי פעולה שפירותיהם יקצרו, מן הסתם, בעשור הבא.

מי עומד מאחורי היוזמה?

עיר הנדל"ן היא יוזמה של "קבוצת מרכז הבנייה הישראלי" בראשותו של ערן רולס. הקבוצה הוקמה בהתחלה על ידי משרד הבינוי והשיכון, שהחליט להפריט את החברה כדי שתוכל לפעול ביעילות ולמקסם את יעדיה.

עוד בשנת 2006 מגזין TheMarker  מיצב את רולס כאחד מאנשי העסקים המבטיחים של ישראל. בשנת 2009, גיליון "ליידי גלובס" בחר בו כאיש העסקים המקושר ביותר במשק הישראלי.

דמות נוספת העומדת בראש "עיר הנדל"ן" היא מנכ"ל הפרויקט, איתן צור, המנהל גם את תחום ההתחדשות העירונית וניהול הוועדה הלאומית בתחום. היכרות וקשרים צמודים עם אנשי הענף מאפשרים ל"קבוצת מרכז הבנייה הישראלי" ליצור שיתופי פעולה עוצמתיים המחזקים את תחום הנדל"ן בארץ.

הפרטים החשובים על עיר הנדל"ן באילת

כניסה לעיר הנדל"ן תלויה במידה רבה במלון בו אתם מעוניינים ללון בתקופת הכנס. משתתפים ללא לינה ירשמו לכנס בכרטיס הכולל כניסה לכל האירועים במחיר של 4,000 ₪ + מע"מ, בעוד הלנים במלונות הרודס ויטליס ישלמו בין 4,800-7,200 ₪, במלון הרודס פאלאס 4,100-6,500 ₪ לאדם, במלון הרודס בוטיק במחיר של 4,000-6,300 ₪ לאדם ובמלון ספורט בין 3,400-5,400 ₪ לאדם. המחירים תלויים במספר האנשים בכל חדר.

למי מתאים הכנס?

כנס עיר הנדל"ן באילת מתאים לכל אדם המשתייך לתעשייה על רבדיה השונים.

  • יזמי נדל"ן.
  • קבוצות רכישה.
  • קבלנים.
  • גופים פיננסיים המממנים עסקאות נדל"ן.
  • עובדים ברשויות עירוניות ומקבלי החלטות בתחום הבנייה.
  • עורכי דין העוסקים בדיני חברות ובתחום המקרקעין.
  • משקיעים מהארץ ומהעולם המתעניינים במגמות המשתנות בארץ.
  • גופי פרסום העובדים עם חברות הבנייה.
  • משרדי יחסי ציבור.

עיר הנדל"ן מציעה אירוע נדיר בו ניתן להיפגש פנים מול פנים עם מקבלי ההחלטות בתחום הבנייה לצד היזמים והקבלנים הגדולים. הדוברים בכנס נמצאים היום בחוד החנית של עולם הבנייה הישראלי.

בעידן בו תושבים רבים בישראל אינם ממהרים לרכוש דירה ומוכנים לחיות בצורה שיתופית גם בגיל מאוחר, תעשיית הנדל"ן צפויה להשתנות. שיתופי הפעולה בתחום חשובים לאין ערוך כדי לצפות את השינויים בעשורים הקרובים ולזהות את הדרכים להמשיך ולהרוויח גם מהטרנדים הנוכחיים.