חוק האשראי החדש: האפליקציה החינמית שתעלה לכם את הדירוג

שיפור דירוג האשראי, סדר בחשבונות וגם הדרכה להתנהלות כלכלית נבונה – הכירו את קפטן קרדיט, היועץ הפיננסי הדיגיטלי שלכם.
חוק האשראי החדש: האפליקציה החינמית שתעלה לכם את הדירוג

הכירו את קפטן קרדיט, היועץ הפיננסי הדיגיטלי האישי שלכם.

מי אתה, קפטן קרדיט?

מדובר באפליקציה חדשנית שמספקת שירות הצפוי לשנות את האופן שבו אתם מנהלים את הכספים שלכם. הקפטן מציע שלל המלצות כלכליות, טיפים אישיים להתנהלות נבונה וכמובן – גישה בלתי אמצעית בזמן אמת לדירוג האשראי שלכם.

יועץ פיננסי – מי צריך את זה בכלל?

זוכרים שפעם היינו מנווטים בדרכים לא מוכרות מבלי להיעזר באפליקציית WAZE? נכון שזה אפשרי גם היום, אבל רובנו מעדיפים שלא ללכת לאיבוד ולהיתקע בפקקים, אלא להיעזר בפתרונות הקסם החינמיים של העידן הטכנולוגי. קפטן קרדיט הוא קוסם כזה – חבר דיגיטלי שיעשה לכם סדר בחשבונות.

חוק נתוני האשראי החדש מביא עמו שורה של שינויים במשק הפיננסי בישראל. את השינויים הללו ירגיש כל אחד ואחת מאתנו בהתנהלות היומיומית הבסיסית מול הבנקים, חברות האשראי, הביטוח והליסינג, הגופים המוסדיים ועוד.

כולנו נצטרך ללמוד לחיות עם דירוג האשראי – מדרג של ציונים מ-1 עד 1,000 שבא לבחון את ההתנהלות הכלכלית שלנו. מי שהציונים שלו גבוהים, ייחשב ללקוח טוב ששווה להעניק לו הלוואות, לשפר לו את הריביות וללוות אותו בעסקאות. מי שהציונים שלו נמוכים – ילמד בדרך הקשה שעדיף לשפר אותם במהרה

איך הקפטן יודע מה טוב בשבילי?

קפטן קרדיט מותאם לכם אישית, בהתבסס על נתוני אמת המשוקללים באמצעות מנגנון דירוג ייחודי שפיתחה חברת דן אנד ברדסטריט, ברישיון מיוחד מטעם בנק ישראל. בעזרת הסיוע של קפטן קרדיט, תוכלו לשדרג באופן הדרגתי ומתמשך את דירוג האשראי שלכם ולאורך כל הדרך לבחור במהלכים הפיננסיים הנכונים ביותר למצבכם הכלכלי באותו הזמן. ומדובר, כמובן, במהלך שמזין את עצמו – ככל שתשפרו את מאזנכם, תזכו לתנאים משופרים; ככל שהתנאים שלכם ישתפרו – תוכלו לשדרג את מעמדכם ודירוגכם. 

"על בסיס נתוני האשראי של בנק ישראל ומידע שיזרום מהמוסדות המורשים נוכל לייצר לכל אדם בישראל דירוג אשראי, שנקרא DB Score", מסביר צחי ברקי, מנכ"ל לשכת האשראי דן אנד ברדסטריט. "הדירוג הזה מאפשר שפה משותפת בין הלקוח לבין נותני האשראי ולמעשה, מעמיד את הלקוח בעמדת מיקוח. ככל שדירוג האשראי שלו גבוה יותר גם העמדה שלו תהיה טובה יותר והוא יוכל לדרוש ולקבל תנאים משופרים".

ומה עוד הקפטן יודע לעשות?

אם רק תתנו לו צ'אנס, קפטן קרדיט יהיה בשבילכם קואוצ'ר כלכלי שיזניק את ההתנהלות הכלכלית שלכם כמעט בלי מאמץ. בין היתר, האפליקציה של הקפטן מציעה:

  • דירוג אשראי אישי – מעודכן וזמין בכל רגע נתון.
  • בניית תכנית יעדים פיננסית.
  • התאמה אישית של הלוואות לכל מטרה.
  • ניטור ומעקב אחר העשייה הכלכלית שלכם.
  • התראות בזמן אמת לגבי הוצאות צפויות.
  • טיפים להתנהלות כלכלית נבונה.
  • אימונים אישיים לשיפור ההנהלות הפיננסית.
  • הרצאות, מאמרים ומיד כלכלי.

נגיש, קל לתפעול ומאובטח

אפליקציית קפטן קרדיט נבנתה באופן ידידותי למשתמש, נגיש וקל לתפעול.

גם אם עולם הכלכלה רחוק מכם וההתעסקות בממשקים סלולריים מקשה עליכם את החיים, ההתחברות לקפטן קרדיט לא תהיה בעבורכם בעיה. כל מה שצריך לעשות זה להוריד את האפליקציה (בחינם כמובן), למלא את הפרטים במקומות המסומנים, לבחור סיסמה ובסופו של תהליך להכניס את טביעת האצבע שלכם, כדי שאף אחד חוץ מכם לא יוכל להתחבר לכם לחשבון.

הכל מאובטח, הכל מפוקח והכל זמין אצלכם בסלולר בלי שום מאמץ.

הצטרפו עכשיו:

תוכן שיווקי, קפטן קרדיט