חוזרים לעבודה עם Virusafe – הפטנט הישראלי שיאפשר לכם לנשום בלי דאגות

בימי מגפה עולמית – זה הפתרון שיבטיח חזרה בריאה לעבודה, ישפר את הביטחון האישי של העובדים ויחסוך לבעלים הון על ימי מחלה
חוזרים לעבודה עם Virusafe – הפטנט הישראלי שיאפשר לכם לנשום בלי דאגות

שנת 2020 תיזכר בהיסטוריה האנושית כשנת הקורונה, השנה שבה העולם כולו עצר מלכת וחיפש פתרונות טכנולוגיים שיאפשרו לחזור לתפקוד גם בימים של מגפה עולמית. Virusafe (וירוסייף) – ההמצאה הישראלית הייחודית שמאפשרת לחטא את האוויר בחללים סגורים ולהעלים באופן כמעט מוחלט נגיפים, כולל נגיף הקורונה, גם ממשטחים, הוא מאותם חידושים שמבטיחים לנו ששנת 2021 תהיה הרבה יותר ידידותית למין האנושי.

העיקרון גאוני בפשטותו, מוכח מדעית וזכה לאישור הגורמים המוסמכים: Virusafe היא מערכת שיונקת את האוויר מהחדר או מחלל העבודה, מעבירה אותו תהליך של חיטוי וטיהור ומוציאה אותו חזרה לחלל החדר כשהוא נקי מנגיפים, מטוהר ומחוזק במחמצנים טבעיים.

התוצאה: בתוך דקות ספורות הנגיפים נעלמים מהחלל שבו אנחנו פועלים, המשטחים מטוהרים, מה שמאפשר לנו לנשום ולפעול בלי דאגות ולחזור לשגרת חיים בטוחה, כמו זו שהכרנו פעם, לפני הקורונה.

רווח כפול למעסיק

בתקופה שבה הימנעות מחשיפה לווירוסים עשויה לקבוע האם נוכל לחזור לשגרת עסקים כרגיל או שנאלץ להמשיך לחיות מסגר לסגר, Virusafe הוא פתרון בעל יעילות מוכחת מדעית שמאפשר לעשות את ההבדל הזה בעלות מינימלית. למעשה, מדובר אפילו בפתרון שצפוי להוביל לחסכון כלכלי לבעל העסק, הודות לשורה של גורמים:

  • הורדת העלויות של ימי המחלה שהמעסיק סופג
  • הימנעות מאובדן ימי עבודה בגלל עובדים שנשלחו לבידוד
  • העלאת הביטחון האישי של העובדים והגדלת התפוקה
  • יצירת מרחב בטוח ללקוחות שלא יחששו להגיע אל העסק

מדובר, כאמור, ברווח כפול ומכופל שיוביל לחיסכון כלכלי עצום בשל מיעוט ימי המחלה שהעובדים יאלצו לקחת. וכדי להבין עד כמה משמעותי הנושא די אם נזכיר שבעבר דובר על הפסד שנתי של כ-5.5 מיליארד שקל למשק הישראלי בשל ימי מחלה, כאשר מגפת הקורונה הפכה גם את הנתון הזה ללא רלוונטי.

Virusafe מטהר את האוויר משורה ארוכה של נגיפים, ובהם גם שפעת ושאר המחלות הוויראליות המוכרות ויסייע לעובדים שלכם להישאר בריאים. זה, כמובן, רווח נקי בפני עצמו – עוד לפני שדיברנו על תחושת הביטחון וההרגשה של העובדים שמישהו שם דואג להם, אלמנט שהוכח ככזה שגורם לשיפור התפוקה בעבודה.

עמידה בתקנים המחמירים ביותר

"חשוב לציין שמערכת VIRUSAFE עומדת בתקנים המחמירים ביותר, כולל אלה של מנהל התרופות האמריקאי (FDA) - וסביר להניח שבעתיד הלא רחוק שימוש בפטנט הגאוני הזה יהפוך לתקן פעילות בכל עסק ומוסד ציבורי. מבדיקות שנערכו במעבדת מחקר הקורונה של הקריה הרפואית רמב"ם, התגלה כי Virusafe הצליח לעצור את השפעת הקורונה בתוך זמן קצר בלבד. כבר לאחר דקות ספורות ניכר שינוי דרסטי ביכולת ההדבקה של נגיפי הקורונה שהוכנסו לחלל סגור שבו פעלה מערכת Virusafe וכעבור כרבע שעה מתחילת הניסוי איבדו 97% מהנגיפים את יכולת ההדבקה שלהם והנתון הלך והשתפר באופן משמעותי בהמשך. לאחר כ-30 דקות בזמן חשיפה למכשיר כמות הווירוס שנמדדה שאפה לאפס."

עוד הוכח כי האוויר שמוזרם על ידי המערכת באופן שוטף מאפשר להשמיד באופן כמעט טוטאלי (99.9% הצלחה) לא רק את הנגיפים המצויים באוויר עצמו כי אם גם כאלה המצויים על גבי המשטחים בחלל הסגור. ובהקשר זה יש לציין כי המשטחים שעליהם פועל Virusafe כוללים גם חלקים בגופנו (השיער שלנו, למשל), הסמארטפון שהולך איתנו לכל מקום, הידיות שאנחנו אוחזים בהן, הרצפות שעליהן אנחנו עומדים ואפילו המסכות שמכסות את פנינו.

מתאים לחללים בכל גודל

אחד הגופים הראשונים שמיהרו להתקין את Virusafe הוא המרכז הרפואי הרצליה מדיקל סנטר – ולא בכדי. מדובר במקום שבו יש משמעות קריטית לאוויר נקי מחיידקים והחישוב שעשו שם ברור: בעלות של פחות מדולר לכל פציינט שמגיע למוסד הרפואי הזה הם מרוויחים מתחם שלם שבו ניתן לנשום ללא חשש.   

בבדיקות מעבדה שבוצעו במדיקל סנטר לפני ואחרי התקנת המכשיר נקבע: "הבדיקה הוכחה כיעילה בהשמדת חיידקים ווירוסים בחדרי הניתוח. התוצאות מראות שיפור עצום בין המצב של חדר ניתוח מחוטא ידני מול אותו חדר ניתוח עם המכשור של Virusafe".

ובהקשר הזה חשוב להדגיש: בין אם מדובר במשרד או בחנות, בחלל צר או באולם רחב ידיים, בשטח פרטי שבו יש מיעוט של מבקרים או במרחב ציבורי שבו תחלופת האנשים גבוהה – Virusafe מציע פתרון ייעודי להבטחת אוויר נקי.

מערכת טיהור האוויר תוכננה כך שתתאים לכל חלל סגור, בכל גודל ועם כל כמות של אנשים השוהה בו בזמן נתון. רמת ההגנה הנדרשת הינה פונקציה של המשתנים הללו ומספר המכשירים שיותקנו בעסק או במוסד המדובר נועד לספק מענה לדרישות הללו.

בלי נגיפים, בלי אבק, בלי ריח

כאמור,  Virusafe לא מסתפק בהשמדת נגיפי הקורונה שבאוויר ועל המשטחים שבחלל הסגור בו הוא פועל. מדובר במוצר שמבוסס על פיתוח מוקדם שהושק כבר לפני כשש שנים – סטארטאפ ישראלי שנועד לספק פתרונות של אוויר נקי מחיידקים וממפגעי ריח במרחבים סגורים.

וכך, בין היתר, שימש המוצר (עוד בגלגולו הקודם, תחת השם אקולוגי) כגורם המחטא את האוויר מנגיפים ומאבק במדיקל סנטר בהרצליה  ובבתי אבות. בנוסף, היכולת של המערכת לבצע טיהור מושלם של האוויר הפך אותו לפתרון מושלם כמנטרל ריחות רעים והיו לא מעט מגדלי יוקרה שבחרו להתקין את המערכת בחדרי האשפה של המבנה.

כעת, לאחר שעבר התאמה שתאפשר למגר את נגיף הקורונה וזכה לשלל אישורים מכל הגורמים המוסמכים, Virusafe מוצע כשירות שמחזיר לנו את היכולת לנשום בבטחה בכל בית, עסק או מוסד ציבורי.

    כדי שגם אתם תוכלו לנשום בלי דאגות:

    check מאשר קבלת ניוזלטר ו/או פרסומים במגוון תחומים בהתאם לתקנון