שכונת המאה ברעננה יוצאת לדרך עם פרויקט KENKO

השכונה החדשה תכלול בעתיד כ-1,500 דירות חדשות ונבנית במיקום מצוין ליד כביש 531; חברת גיא ודורון לוי יצאה במכירה מוקדמת עם מחירי פריסייל מיוחדים
שכונת המאה ברעננה יוצאת לדרך עם פרויקט KENKO

חברת גיא & דורון לוי משיקה את שכונת המאה ברעננה, עם תחילת בנייה ושיווק של פרויקט חדש בשם KENKO.

שכונת המאה היא השכונה החדשה הראשונה שנבנית ברעננה מאז שכונת נווה זמר המצליחה, ועתידה להיות מהשכונות המובילות בשרון. השכונה נבנית במיקום אידיאלי בסמיכות לכביש 531 מדרום לרחוב פרדס משותף בצפון. היא עתידה להתפרש על פני כ-442 דונם ולכלול 1,562 יחידות דיור, קרוב ל-10,000 מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר, מבני ציבור ועוד. 20% מהדירות ייחשבו דירות קטנות, בגודל של 70-75 מ"ר.

שכונת המאה תכלול שירותים קהילתיים מלאים וביניהם בתי ספר, גני ילדים, פארקים וגני שעשועים. בסך הכל צפויה השכונה לכלול כ-50 אלף מ"ר של שטחים ירוקים, שבילי הליכה ואופניים, וגינות קטנות וגדולות. השכונה מוקפת שטחים ירוקים, וקרובה למושב גבעת חן המבוקש. תושבי שכונת המאה ייהנו מנגישות גבוהה, בשל המיקום בסמוך לכביש 531 שיאפשר יציאה נוחה מהעיר. שכונת המאה תהיה קרובה גם למרכז העיר, הכולל את כל השירותים והמסחר הקיימים.

חברת גיא & דורון לוי משיקה את שכונת המאה ומכריזה על תחילת השיווק בפרויקט הראשון שיוצא לדרך – פרויקט KENKO אשר כולל תשעה בניינים, ששה מהם ישווקו לציבור הרחב ושלושה נוספים מיועדים להשכרה ארוכת טווח. התמהיל כולל דירות 3, 4 ו-5 חדרים, דירות פנטהאוז וגן. הדירות בפרויקט יוקרתיות ומרווחות, דירות גן עם חצר רחבת ידיים, ופנטהאוזים גדולים ויוקרתיים הכוללים מרפסות עם נוף פתוח. הפרויקט ייבנה בשיטת בנייה מודרנית והבניין יחופה בחומרים קשיחים בתלייה יבשה כנהוג בפרויקטים יוקרתיים. לדירות יהיו מפרטים טכניים גבוהים במיוחד.

החברה יצאה במכירה מוקדמת במחירי פריסייל לכבוד ההשקה – דירות 4 החל מ3,399,000 ש"ח ודירות 5 חדרים החל מ3,930,000 ש"ח בלבד עם תנאי תשלום מיוחדים ללא הצמדה.

    לפרטים נוספים על מחירי הפריסייל

    "שכונת המאה ברעננה היא שכונת העתיד של האזור, עם מיקום אטרקטיבי ותכנון מיטבי. כמי שלקחו חלק משמעותי בבניית נווה זמר, השכונה החדשה האחרונה שנבנתה ברעננה, אני צופה כי שכונת המאה תהיה מצליחה לא פחות. השכונה צפויה למשוך אליה זוגות צעירים ומשפרי דיור מגוש דן בדגש על אזור השרון, שמחפשים את איכות החיים והקהילתיות. אנו גאים להוציא לדרך את פרויקט KENKO, הראשון שמשווק בשכונה".

    גיא & דורון לוי היא מחברות הייזום והבנייה המובילות בישראל, בעלת ותק של עשרות שנים. החברה תכננה, בנתה ואכלסה אלפי דירות ברחבי הארץ, ומתמחה בהקמת שכונות גדולות מאפס. לחברה סיווג ג'-5 הגבוה ביותר לקבלנים רשומים והיא נמצאת בצמרת חברות הייזום והביצוע המובילות בישראל. פעילות החברה מתבצעת בהתאם לתקני האיכות המחמירים בעולם, בונה ובנתה בערים מובילות שביניהן תל אביב, רעננה, רמת השרון, פתח תקווה, נתניה, ראש העין, מודיעין, כפר סבא, ירושלים ועוד.

      לפרטים נוספים על מחירי הפריסייל