הכרטיס שחייב להיות לכם בארנק: כך תנהלו חכם את הכסף שלכם

הכרטיס שחייב להיות לכם בארנק: כך תנהלו חכם את הכסף שלכם

בלי חשבון בנק ובלי כיסים נפוחים משטרות: כרטיס נטען חדש מבית מאסטרקארד הוא השילוב האידאלי בין כרטיס נטען חכם לכסף מזומן. בטוח, חדשני, נוח, והכי חשוב – לא ייתן לכם לבזבז את הכסף שאין לכם.

רשתות שיווק, חנויות בגדים, בתי מרקחת ואפילו תחנות דלק – בכל מקום רוצים להנפיק לנו עוד כרטיס אשראי ולעודד אותנו להוציא כמה שיותר כסף. אבל יש כרטיס אחד שכן חשוב שיהיה בארנק: זה שמצד אחד יאפשר לנו לעשות שופינג באינטרנט ו"לגהץ" בכל מקום בארץ ובחו"ל, אבל מצד שני גם ידאג שלא נכנס למינוס. הכירו את כרטיס Prepay, שומר הראש של הכסף שלכם. Prepay הוא כרטיס נטען חכם חדש מבית מאסטרקארד העולמית, הנטען מראש ומשלב כרטיס חיוב עם תשלום במזומן. כאשר מתבצעת עסקה או משיכת כסף מעמדות כספומט – התשלום יורד מהיתרה שבכרטיס. אבל כשיש כל כך הרבה כרטיסי אשראי סביבנו, והיום כבר אי אפשר אפילו לעשות כרטיס מועדון שאינו אשראי, מי צריך עוד כרטיס?
  • מי שאוהבים לעשות קניות באינטרנט, אבל חוששים שפרטי הבנק שלהם יגיעו לידיים הלא נכונות.
  • מי שטסים לחו"ל ורוצים כרטיס בין-לאומי, אבל גם שקט נפשי מדאגות וגניבות.
  • מי שרוצים לתת לבני הנוער דמי כיס ועצמאות כלכלית, אבל יודעים שכסף מזומן וכרטיס אשראי מועדים לבזבוזים.
  • מי שרוצים לנהל את התקציב המשפחתי בצורה חכמה ולא לבזבז כסף שאין להם.
  • מי שהבנק מגביל אותם והם לא זוכים לקבל כרטיס אשראי.
  • מי שרוצה לנהל את תקציב הוצאות העסק שלו בצורה חכמה ויעילה – "קופה קטנה אלקטרונית"

שזה, בעצם, כולם… לכן כרטיס Prepay הוא הכרטיס האידאלי: הוא מאפשר ליהנות מזמינות ונוחות של כרטיסי אשראי, אך לשלם באופן מיידי כמו במזומן. בלי חשבון בנק, בלי חיוב מאוחר ובלי להיכנס למינוס. מחזיקי Prepay נהנים משליטה בהוצאות, תכנון התקציב והימנעות מבזבוזים מיותרים.

קראתם עד כאן ועדיין לא הבנתם למה הכרטיס החדש מרגש כל כך וממה הוא שונה מכרטיסים נטענים אחרים?
בעיקר בגלל החדשנות שבו. יש לו אפליקציה מתקדמת ונוחה שמאפשרת להטעין אותו בקלות בסכומי כסף נוספים, לעקוב אחר העסקאות שבוצעו בכרטיס באופן מיידי, חסימת שימוש בבתי עסק לפי קטגוריה (תחנות דלק, טוטו לוטו, אלכוהול וכו'), תוכלו להגביל באמצעות הארנק את סכום המשיכה היומית ואפילו להעביר כספים בין משתמשים, בדיוק כמו ארנק דיגיטלי!

להבדיל מכרטיסי האשראי בכרטיס ישנם שלושה ארנקים ₪, דולר ואירו ובעתיד יתמוך במטבעות נוספים, כך שבנסיעות לחו"ל תחסכו את ההתעסקות ואת עמלות ההמרה.

גם בשביל להזמין את הכרטיס החדש אין צורך לעמוד בתור: אפשר להזמין דרך האינטרנט ולקבל אותו הביתה במשלוח חינם. אם אתם בכל זאת אנשים של אוף-ליין, תוכלו לגשת לאחד מ- 300 סניפי החלוקה הפרוסים בכל הארץ כדי לקנות אותו או לאסוף את ההזמנה שביצעתם באינטרנט.

כמו כרטיס אשראי, אבל יותר בטוח

בכרטיס Prepay ניתן להשתמש בדיוק כמו בכל כרטיס אשראי: הוא מכובד בכל בתי העסק בעולם המכבדים את המותג מאסטרכארד, כולל חנויות, מסעדות ומקומות בילוי, ואפשר גם למשוך באמצעותו כסף במטבע המקומי במכשירי משיכת מזומנים ברחבי העולם. אבל היתרון המרכזי שלו, בניגוד לכרטיס אשראי רגיל, הוא שאין צורך בפתיחת חשבון בנק עבורו, ולכן אין חשש שפרטי האשראי וחשבון הבנק יגיעו לזרים או ייחשפו להונאות. הכסף בכרטיס בטוח, גם בעת גניבה או אובדן, ולכן נותן לכם שקט נפשי גם בטיול בחו"ל, גם בקניות און-ליין וגם אם אינכם מעוניינים שהילדים, או אתם, תסתובבו עם מזומן בכיסים. בנוסף, תוכלו להגביל באמצעות הארנק את סכום המשיכה היומית, כך שהוא לא רק יותר בטוח מכרטיס אשראי, אלא גם יותר משתלם.