שוק הנדל"ן לוהט: הזדמנות השקעה במחיר של 149 אלף שקלים בלבד ובעלות בטאבו על הקרקע באחד האזורים המבוקשים ביותר בארץ

שוק הנדל"ן לוהט: הזדמנות השקעה במחיר של 149 אלף שקלים בלבד ובעלות בטאבו על הקרקע באחד האזורים המבוקשים ביותר בארץ

טלטלות שנת הקורונה גרמו למשקיעים רבים לשקול שנית את דרכם בשוק ההון. התנודתיות בבורסה, חוסר הביטחון בעולם ניירות הערך והיעדר היציבות במשק הובילו לשינוי קונספציה בנוגע למדיניות ההשקעות: מסחר מקוון אאוט, השקעות בנדל"ן אין.

אלא שכאן צצה בעיה נוספת: מה עושים כשאין מספיק כסף נזיל כדי להשקיע בדירה? חברת קרקעליסט, חברה יזמית המתמחה בתחום ההשקעות בקרקעות, מציעה פתרון מושלם להשקעה באזור המתעורר נדל"נית של רחובות-מזרח, סמוך לאזורים החדשים והיוקרתיים של העיר.

במחיר של 149,000 שקל בלבד מציעה החברה קרקע פרטית רשומה בטאבו בשטח המיועד לבניית שכונת העתיד של רחובות, כבר בטווח הנראה לעין.

הדמיה להמחשה בלבד

הממשלה והעירייה מקדמות את הבנייה

הקרקע הפרטית המדוברת שוכנת בשטחים המיועדים לבנייה במסגרת תוכנית ההתרחבות המשמעותית ביותר של העיר רחובות – רובע רחובות-מזרח. פרויקט הבנייה, חשוב לציין, כבר עבר אישור של הוועדה הארצית לתכנון ולבנייה של מתחמים מועדפים לדיור (ותמ"ל) ומופיע בתוכניות העבודה של עיריית רחובות.

הרובע החדש ימוקם במזרח העיר, בסמוך לשדרות מנחם בגין ולכביש 40 מדרום, כשמצפון-מזרח גובל השטח בשדות החקלאיים של מושב ישרש והמועצה האזורית גזר. על פי אישור הוותמ"ל, בשטח המופשר של רחובות-מזרח יוקם בשנים הקרובות רובע העתיד של רחובות בשטח של כ-1,800 דונם. הרובע צפוי להכיל כ-9,000 יחידות דיור – וזאת לצד שטחי תעסוקה ומסחר, פארקים ציבוריים ומבני ציבור.

 

מי שמקדמת את התוכנית להקמת הרובע החדש היא עיריית רחובות, בשיתוף עם החברה הממשלתית לדיור של משרד השיכון. הנתון הזה מבטיח כי הגורמים שעלולים היו להביא לעיכוב בהגשמת התוכניות דווקא צפויים לעשות כל מה שניתן לטובת זירוז תהליכי השיווק והבנייה של המתחם.

המשמעות המעשית: המשקיעים הערניים, שיקדימו לרכוש לעצמם שטח ממצאי הקרקעות המוגבל שהופשר לבנייה ואושר על ידי הוותמ"ל, צפויים לזכות כבר בעתיד הנראה לעין בתשואה חסרת תקדים, עם התקדמות תוכניות הבנייה באזור.

  להשקעה ורכישת קרקע בטאבו – השאירו פרטים עכשיו

  איזון כלכלי לעיר, תשואה כלכלית למשקיעים

  חשוב לציין כי השטח מיועד להיות חלק ממכלול תהליך הבנייה המרכזי של העיר רחובות בשנים הקרובות. רק כ-3.5% בלבד מהקרקעות המיועדות לטובת הקמת הרובע מצויות בידי המדינה ואילו שאר השטח מוחזק כקרקע בבעלות פרטית הרשומה בטאבו על שם בעל השטח. המשמעות היא: השקעה בקרקע שתהיה רשומה בטאבו על שמכם, תעלה את ערכה עשרות מונים ברגע שיסתיים מכרז השיווק של האזור וחברות קבלניות יוכלו להיכנס לתהליך הבנייה בשטח – בין אם באמצעות פיצוי כספי מוגדל ובין אם באמצעות זכויות עתידיות בפרויקטים הנדל"ניים שצפויים לכסות את השטח במהלך השנים הקרובות.

  ומה בעצם צפוי להיבנות באזור? התוכנית כוללת כ-9,000 יחידות דיור בבנייה משולבת. עוד כוללת התוכנית 170 דונם עבור מבני ציבור, 230 דונם עבור שטחים פתוחים וכן שטחי מסחר ותעסוקה בהיקף של 700 אלף מ"ר. תמהיל הבינוי מגוון והוא משלב בין בנייה במגדלים לבנייה נמוכה יותר, כאשר הרובע צפוי להציע תשתית מפותחת להולכי רגל, רוכבי אופניים, תחבורה ציבורית ורכבים פרטיים.

  ולסיכום, כשברחובות מדברים על העתיד של העיר – מסתכלים לכיוון מזרח. זו ההזדמנות שלכם להיות חלק מהעתיד הזה ולהבטיח לכם השקעה בתשואה שאין דומה לה. מעיריית רחובות נמסר בהקשר זה כי "רחובות מתפתחת מזרחה. מנהל ההנדסה בעירייה מקדם תכנון מפורט של פיתוח השטחים במזרח העיר ושל פיתוח התשתיות באמצעות צוות יועצים מומחים. בעירייה רואים בפיתוח האזור כלי מרכזי בשמירה על האיזון הכלכלי של העיר".

   להשקעה ורכישת קרקע בטאבו – השאירו פרטים עכשיו

   *הקרקע אינה זמינה לבנייה