מצאנו את המערכת המושלמת לקיצור זמן גיוס העובדים

הכירו את הסטארטאפ המציע דרך שתעלה את רמת ההתאמה של מועמדים המגיעים לראיון ב-40%
מצאנו את המערכת המושלמת לקיצור זמן גיוס העובדים

לגייס עובדים למשרה בארגון זה לא עניין של מה בכך.

כל משרה נחשקת שנפתחת מושכת אליה מאות של מועמדים ששולחים את קורות חייהם. כולם מעוניינים במשרה, וגם אם הם לא ממש מתאימים לדרישותיה, המגייסים צריכים לעבור בקפדנות על כל קבצי קורות החיים כדי לברור את המתאימים ביותר. מדובר בשעות של עבודה סיזיפית, ולעתים גם היא אינה מניבה את המועמד המתאים.

אך מה אם נגיד לכם שיש דרך אחרת, יעילה ומועילה יותר לגיוס עובדים? דרך שתעלה את רמת ההתאמה של מועמדים המגיעים לראיון ב-40%? סטארטאפ חדש בתחום הגיוס מביא בשורה בדיוק לאתגר הזה. הכירו את Webcand.

כך חברת פלאפון קיצרה את זמן הגיוס לתפקידי מטה

"במקום לעבור על 400-500 קורות חיים לתפקידי מטה כמו לדוגמה תפקיד של משאבי אנוש, אני עוברת רק על 100 ראיונות דיגיטליים שבוצעו", מספרת לנו בר צימרינג, מנהלת צוות גיוס ואבחון בחברת פלאפון.

איך זה ייתכן? איך יכול להיות שחברת פלאפון הצליחה לקצר את תהליך הגיוס למשרה לרבע מהזמן? "במסגרת פרויקט BIG DIGITAL שבוצע בשנת 2018 בה התבצעה טרנספורמציה דיגיטלית במחלקת גיוס והדרכה, היינו צריכים לאתר כלים דיגיטליים לייעול תהליכי גיוס והדרכה. אחת מהמדריכות שלנו מצוות ההדרכה חיפשה פתרון לייעול התהליך והגיעה לחברת Webcand", בר נזכרת. "בחנו את הכלי וביצענו פיילוט, במהלכו הצלחנו לגייס עובד לחטיבת מערכות מידע. כך התחיל הרומן שלנו עם Webcand, שנכנס מאז לתהליך הגיוס שלנו כחלק בלתי נפרד".

  [txtRefId_i][/txtRefId_i]

  לקבלת מידע נוסף על המערכת החכמה של WEBCAND, השאירו פרטים

  checkמאשר קבלת ניוזלטר ו/או פרסומים במגוון תחומים בהתאם לתקנון

  [text txtRefId2 "247170"]
  [text clid "Isrx90y1Sv8="]
  [text campid "5bU7ZHXNREU="]

  מה זה Webcand?

  Webcand זו פלטפורמת גיוס עובדים המבוססת על אוטומציה, שמאפשרת למועמדים לנהל ראיון וידאו אישי בזמן שמתאים להם ובנוחות ביתם. למועמדים זה חוסך זמן נסיעה לראיון ראשוני ומאפשר להם את ההזדמנות להשיב על שאלות שהוגדרו מראש ע"י המגייסים בנינוחות. עבור המגייסים מדובר בסוג של "דמי רצינות" למועמד, מה שמהווה כבר סינון ראשוני של מספר המועמדים הניגשים למשרה. גם עבורם מדובר בחיסכון של זמן וכמובן שזה מתבטא בחיסכון כספי לחברה כולה.

  "לפני Webcand היינו מקיימים ראיונות טלפוניים, כמו שכולם עושים. עוברים על המון קורות חיים, מתקשרים לכולם ומבזבזים זמן רב על מועמדים לא רלוונטיים – לשני הצדדים", מספרת לנו בר.

  כבר בשאלות הסינון, בר מסבירה, היא מנפה מועמדים לא רלוונטיים שאפילו לא מועברים לראיון הדיגיטלי. שאלות הסינון של פלאפון הוגדרו מראש וכוללות ציפיות שכר, זמינות, נכונות למשרה מלאה וכן הלאה. וכך, במקום לקרוא 500 קבצי קורות חיים ולקיים ראיונות טלפוניים, בר מקבלת ראיונות דיגיטליים של המועמדים הרציניים ביותר, כל ראיון אורך 4-5 דקות וכולל רק את המידע הרלוונטי שהיא ביקשה לדעת.

  איך בוחנים מועמדים בראיון דיגיטלי?

  "מעניין אותי איך הם תופסים את התהליך הזה. האם האדם שמולי התכונן לראיון ומשיב לעניין או שמא הוא מתפזר לכל הכיוונים. אם אנו רואים שהאדם רציני אך לא מתאים לתפקיד אליו התמיין, אנו בהחלט מנתבים את הראיון הלאה לתפקידים פתוחים אחרים. ה- Webcand מאפשר לנו לחזור לראיון שוב ושוב, לבחון אותו מכמה זוויות ולכמה תפקידים".

  האם יש לך טיפים למגייסים?

  "השימוש ב-Webcand מושלם למשרות מטה בעיני, בייחוד למשרות שהביקוש אליהן גדול מההיצע. זה חוסך המון זמן שמיתרגם לכסף ונותן delivery מצוין. בנוסף, לנו היה חשוב שהעבודה עם המערכת תהיה ורסטילית וגמישה לצרכינו. עם Webcand גילינו לא רק ספק, כי אם פרטנר לכל דבר. כל יוזמה, כל הארה, כל דבר שהיה לנו לומר – הם שמעו ויישמו. אני ממליצה לכל מגייס ומגייסת להיעזר בראיונות דיגיטליים", בר מסכמת.

  רוצים לדעת איך פלטפורמת Webcand יכולה לסייע לכם בתהליך הגיוס? השאירו פרטים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם במהרה.

   [txtRefId_i][/txtRefId_i]

   לקבלת פרטים נוספים על המערכת, הירשמו כעת: >>

   [text txtRefId2 "247170"]
   [text clid "Isrx90y1Sv8="]
   [text campid "5bU7ZHXNREU="]