"רובינא הירוקה" בהרצליה: מיקום מושלם לדירה המושלמת

פרויקט "רובינא הירוקה" בהרצליה מציע דירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד במיקום הטוב ביותר בהרצליה – מרחק הליכה מהפארק, מהקניון, ממתחמי הספורט וממוסדות החינוך . בואו להגשים את דירת החלומות שלכם.
"רובינא הירוקה" בהרצליה: מיקום מושלם לדירה המושלמת

אם יש משהו ששנת 2020 לימדה אותנו זה עד כמה משמעותית הבחירה הנכונה באלמנט הבסיסי ביותר בחיינו – הבית שבו אנו גרים. השהות הממושכת בבתים הזכירה לכולנו את החשיבות העצומה של דירה נוחה ומאובזרת, סביבת מגורים טובה ונגישות לאזורים פתוחים.

אם כך, לא מפתיע לראות מגמות חיוביות בשוק הדיור גם בימי הקורונה: יותר ויותר אנשים הבינו שההשקעה הטובה ביותר כיום היא שדרוג סטטוס המגורים, ובהתאם, נרשמה התעניינות עצומה של משפרי דיור לפרויקטים יוקרתיים באזורי הביקוש.

דוגמה מושלמת לכך ניתן לראות בפרויקט המגורים החדש "רובינא הירוקה" בהרצליה: פרויקט בוטיק שמציע מתחם מגורים בסביבה ירוקה ובקרבה לאזורי מסחר ובילוי תוססים – והכל בסמוך לאזור ההייטק והתעסוקה המוביל במדינה.

Prime city – הרצליה על המפה

מעמדה של הרצליה כיעד מגורים מועדף מתחיל כמובן בלוקיישן הפנטסטי – 10 דקות בלבד מתל אביב. המיקום הזה מאפשר ליהנות מהיתרונות האורבניים של העיר הגדולה ולנצל את הניתוק  מהכרך הסואן כדי לטפח סביבת מגורים בריאה יותר וסטנדרטים משופרים של שירות לתושב.

בין אם מדובר על מערכת החינוך המוערכת, בין אם בעולם התרבות המושקע, בין אם ברצועת החוף המטופחת ובין אם בשלל שירותים חברתיים, הרצליה ניצבת בשורה הראשונה של היישובים שמעניקים לאנשים שגרים בה את איכות החיים הגבוהה ביותר.

  [txtRefId_i][/txtRefId_i]

  לקבלת פרטים נוספים ולביקור בדירה

  Prime location – והכל במרחק הליכה מהבית

  דיירי פרויקט "רובינא הירוקה" יזכו להכיר את היתרונות הללו מקרוב: הפרויקט מוקם ליד פארק הרצליה – ריאה ירוקה המתפרסת על כ-700 דונם ומציגה תכנון זוכה פרסים למתחם בילוי ופנאי הכולל אינספור אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה.

  סמוך לפארק ממוקמים מתחמי הספורט הפתוחים של הספורטק, הסקייט-פארק, הקאנטרי קלאב ושפע של מרכזים אולימפיים ועממיים שמציעים לשכנים ממתחם "רובינא הירוקה" מענה מושלם לכל חווייה ספורטיבית שיבקשו. מעבר לכביש נמצא גם קניון שבעת הכוכבים, המציע מבחר עצום של חנויות מותגים ואזורי בילוי הפתוחים שבעה ימים בשבוע.

  בנוסף, נהנה האזור משפע של מוסדות חינוך, מגני ילדים ועד לתיכונים יוקרתיים (ולמעשה – גם מכללת המרכז הבינתחומי), באופן שיאפשר לילדיכם להשתלב במערכת החינוך המעולה של הרצליה מילדות ועד בגרות – מבלי להידרש לשימוש בתחבורה.

  ומה אם תרצו בכל זאת להתניע את האוטו? זמן טוב להיפרד לשלום מהפקקים המעיקים – פרויקט "רובינא הירוקה" מצוי מרחק דקות בודדות ממחלפי הכניסה והיציאה של העיר (וגם מתחנת הרכבת), מה שמבטיח נסיעה חלקה למי שמבקש לצאת מהעיר.

  ואגב, לא צריך לנסוע רחוק כדי להגיע לעבודה: מצדו השני של המחלף ממתין אחד ממרכזי התעסוקה הגדולים בישראל, במתחם ההייטק של הרצליה פיתוח, שמדי ערב משנה את פניו והופך לאחד מאזורי הבילוי השוקקים במדינה.     

  Prime living - ומה מחכה לי בבית?

  אבל מספיק לדבר על הסביבה. היתרון המרכזי של פרויקט "רובינא הירוקה" מצוי בבית עצמו: מדובר במיזם משותף של שתיים מהחברות המובילות במשק, "יוסי אברהמי" ו"אלמוגים", שחברו יחדיו כדי לייצר פנינה נדל"נית של ממש: שלושה בנייני בוטיק בני חמש ושש קומות ובהם 16 דירות בכל אחד ברמת גימור גבוהה במיוחד. סטנדרט הבנייה בפרויקט ידידותי לסביבה.

  המבנים כוללים לובי מטופח ומעוצב, מעליות מהירות, וחניון תת קרקעי פרטי. הדירות עצמן נבנו בסטנדרט גבוה, עם תקרות גבוהות ומפרט טכני עשיר במיוחד ומציעות מחסן פרטי לכל יחידת דיור ומרפסת שמש הכוללת גינה תלויה וריצוף דמוי דק מגרניט פורצלן.

  מחירי הדירות מתחילים ב-3.51 מיליון שקל לדירת 3 חדרים, 4.19 מיליון שקל לדירת 4 חדרים ו-4.67 מיליון שקל לדירת 5 חדרים. השקעה אופטימלית לדירת בוטיק במיקום מושלם – למשפרי דיור ולמי שמחפש השקעה במגורים בסטנדרט גבוה. 

  *התקבל היתר בנייה

   [txtRefId_i][/txtRefId_i]

   לקבלת פרטים נוספים ולביקור בדירה