View, המרכז החדש של תל אביב

בלב המרחב הנדל"ני האטרקטיבי של תל אביב, סמוך לצירים מרכזיים ולרכבת הקלה, מוצעות דירות אחרונות למכירה עם נוף לים וריאה ירוקה של 250 דונם מתחת לבית- View, פרויקט היוקרה שיאפשר לכם להגשים חלום אורבני עם איכות חיים יוצאת דופן.
View, המרכז החדש של תל אביב

כשבגלובס מסמנים אזור כ"יעד נדל"ני משמעותי", סביר להניח שמדובר בתגלית שרבים ימהרו לגלות אותה. כשהיעד הזה הוא שכונה בלב תל אביב, הסבירות של ההנחה הזו עולה פלאים. ואמנם, חצי שנה לאחר שבגלובס כינו את שכונת נווה עופר "הדופן העירונית האטרקטיבית" של תל אביב וזיהו אותה כמוקד התעניינות מרכזי למשקיעים ולמשפרי דיור – נראה שהנבואה מגשימה את עצמה.

דוגמה מובהקת לכך ניתן לראות מנתוני המכירות בפרויקט View של חברת "יוסי אברהמי" ברחוב בנטוב מרדכי שבשכונה. לא פחות מ-80% מהדירות בקומפלקס הדיור האקסקלוסיבי כבר נמכרו ועושה רושם שמי שחתם על החוזה יודע בדיוק מה הביא אותו לשם, למרכז החדש של התל אביב.

פריחה מאוחרת לפנינה הנדל"נית

העדנה שלה זוכה שכונת נווה עופר לא אמורה להפתיע את מי שחי את עולם הנדל"ן התל אביבי. מדובר באזור שבמשך שנים נותר בצל ההתחדשות האורבנית שעברו השכונות הוותיקות של העיר. וכך, בזמן ששכונות כמו פלורנטין התוססת או נווה צדק האמנותית בנו לעצמן נישה ייחודית ויוקרתית, השכונה הצנועה שלצידן נותרה בפאזה אחרת, חבויה וכמעט שלא מוכרת.

לפני כשלוש שנים חלה נקודת המפנה, עם אישורה של תוכנית אב עירונית רב מערכתית הנוגעת למקום. האזור הוותיק, שכמו חיכה לניצוץ שיתניע את תהליך הלבלוב שלו, הפך למוקד התעניינות בקרב כוחות רעננים, שזיהו את הפוטנציאל הבלתי ממומש בשכונה שנחשבת לאחת השכונות עם הכי הרבה שטחי ציבור בתל אביב.

ובהקשר זה ראוי לציין כי פרויקט View מקפל בתוכו את הלוקיישן המושלם של השכונה, במיקום מרכזי ליד פארק החורשות, המציע ריאה ירוקה של 250 דונם מתחת לבית (פארק שעובר בימים אלה תהליך שדרוג להטמעת שבילי אופניים, מתקני בילוי וספורט, אזור לפיקניקים ופארק צפרות). מעבר לזה, במרחק הליכה זריזה מצויים אחד המתנ"סים המפוארים של תל אביב (שתכנן אדריכל העל משה ספדיה), קאנטרי קלאב, גני ילדים, בתי ספר, שלל גנים ציבוריים, הגן הזואולוגי, מרכזי חינוך, אזורי מסחר וכל היתרונות האורבניים שהעיר הגדולה יכולה להציע.

  לקבלת פרטים נוספים ולביקור בדירה

  בלי פקקים, עם חנייה

  תושבי השכונה מגדירים אותה כאחד האזורים הבודדים בתל אביב שניתן להכריז עליהם כ"לא סובלים מבעיית פקקים", ונראה שאחת הסיבות המרכזיות לכך היא המענה המרשים של מערך התחבורה הציבורית באזור. כמו כן, חשוב לזכור בהקשר זה שעם חנוכת הרכבת הקלה, יזכה האזור לקבל תחנה בפאתי השכונה – מה שיקפיץ, מן הסתם, את ערך הנכסים באזור בצורה משמעותית.

  מדובר, חשוב לציין, באחד האזורים עם "הנתונים הטבעיים" הכי מרשימים בעיר, הממוקם במרחק נגיעה מנתיבי איילון ומכביש 4, מה שמבטיח נגישות תחבורתית גבוהה למי שחי על רכבו. בהקשר זה כמעט מיותר לציין שפרויקט View נבנה מראש מתוך מחשבה על צרכיהם המוטוריים של הדיירים ומציע חניון תת קרקעי לשימוש דיירי המתחם בלבד, עם מחסום חשמלי בכניסה לחניון ושלט פרטי לכל דייר.

  ואגב, מי שלא מעוניין בתחבורה – אפשר גם ללכת ברגל. המתחם נמצא במרחק הליכת בוקר מרעננת של פחות מחצי שעה ממוקדי בילוי ופנאי מרכזיים כמו מתחם התחנה, חוף הים, נמל יפו ועוד. 

  נוף לים, נוף לעיר, נוף לפארק

  פרויקט View לוקח את כל היתרונות הנדל"ניים שמציעה השכונה המתפתחת ומשלב אותם במתחם מגורים בסטנדרטים המוכרים משכונות היוקרה של העיר: ברחוב בנטוב, רחוב פנימי שקט הממוקם בסמוך לצירים בן צבי-גרינבוים, נבנו שני בניינים מטופחים בני 11 ו-14 קומות, המוצבים מעל קומת מסחר הטובלת בירוק, מוקפת בשבילי הליכה ובפינות ישיבה מוצלות.

  המבנים עצמם נהנים מרמת גימור גבוהה, החל בלובי הכניסה המפואר, דרך הסטנדרטים המוקפדים  של בנייה ירוקה וכלה במפרט הטכני המרשים והמדוקדק הנוגע בכל אלמנט בתוך הדירות עצמן. בשלב זה, כאמור, נחטפו מרבית הדירות בפרויקט כאשר ההיצע שנותר כולל דירות גן מרווחות, פנטהאוזים יוקרתיים וגם מבחר מצומצם של דירות 5 ו-6 חדרים בקומות עליונות, המספקות נוף פתוח לשקיעה הקסומה בים במערב, לפארק הירוק ממזרח ולאורבניות התל אביבית במלא הדרה מכל הכיוונים.

  והמחיר? החל מ-3.39 מיליון שקל לדירת 5 חדרים מהקומה ה-6, מרווחת ומאובזרת באזור הכי מתפתח של תל אביב. אז אם אתם לא רוצים להתעורר בעוד חמש שנים ולגלות שפספסתם את עסקת חייכם במרכז החדש של תל אביב, אולי כדאי שתבואו לביקור ותראו את View.   

   לקבלת פרטים נוספים ולביקור בדירה