זה המפתח לאיכות חיים, בכל גיל

הסוד שמאחורי המילים "להזדקן בכבוד" מדבר על חיים בריאים, מלאי עניין ותוכן לצד קהילה תומכת - זה המפתח לאיכות חיים, בכל גיל
זה המפתח לאיכות חיים, בכל גיל

בתקופה שבה אנחנו חיים מומלץ לחשוב קדימה, לבחון בצורה מפוכחת ובהירה
את הפרישה המתקרבת, להתכונן בזמן לשלב הבא. חשוב לבחור בדרך המאפשרת עצמאות מלאה, לא להיות תלויים בקרובים ובבני המשפחה, להקדים ולבחור בחיים עשירים בעניין ובתוכן תוך השגחה מלאה ותשומת לב לבריאות.

כשאנחנו אומרים להזדקן בכבוד אנחנו מדברים בעיקר על היכולת לחיות חיים עצמאיים ולתפקד מבחינה פיזית-בריאותית. אולם אין בכך די. כשאנחנו מוסיפים את המושג איכות חיים אנחנו מרחיבים את התמונה, מדברים על חיים עצמאיים, מלאי משמעות ועשירים בתוכן תוך למידה מתמדת והתפתחות לצד חיי קהילה וחברה מעשירים. היטיב לתאר את המושג ברנרד שאו שאמר: "אנחנו לא מפסיקים ליהנות כי אנחנו מזדקנים, אנחנו מזדקנים מכיוון שאנחנו מפסיקים ליהנות."

זוהי התפיסה המובילה את רשת הדיור המוגן עד 120 שחרטה על דגלה חיים מלאים בתוכן, שבחרה לשים את התוכן והמשמעות במרכז. רשת הדיור היוקרתית עד 120 הפכה את המילים עניין ותוכן לסדר יום ואת היצירתיות וההעשרה למציאות יום-יומית, היא יצרה קהילה חמה ותומכת המקדמת חברות ויצירה משותפת, כדרך חיים.

"אנחנו לא מפסיקים להינות כי אנחנו מזדקנים, אנחנו מזדקנים מכיוון שאנחנו מפסיקים להינות."

בתים מלאים באפשרויות

דיירי הרשת נהנים ממגוון רחב של חוגים, קבוצת תאטרון, אומנות ויצירה, הרצאות וטיולים, כל אלה מזמינים את הדיירים להרחיב את המעגל החברתי, לחלוק חוויות משותפות, למצות כל רגע, להתנסות ולגלות אופקים חדשים מעוררי השראה וגם ליהנות מחיים מלאי פעילות, מאירועים ומחגים מלאי משמעות.

רשת עד 120 רואה בחברות ערך עליון, ולכן היא יוצרת מסגרת המזמינה את הדיירים ליצור קשרים, למצות כל רגע, לבחור בחיים בעלי תוכן ומשמעות. אין זה מקרה שבתי הרשת נהפכו למבוקשים לכל מי שיודע להעריך איכות חיים, לחיות בחברה מעשירה שבה אפשרויות רבות.

השילוב בין מיקום, בריאות ותוכן - המפתח לחיים משמעותיים

ברשת עד 120 יש כיום שלושה בתים: בתל אביב, בראשון לציון ובהוד השרון. בהמשך עתידים להיפתח שני בתים חדשים: בשנה הקרובה במודיעין ואחריה בקריית מוצקין. כל בתי הרשת ממוקמים במרכזי הערים, בקרבת צירי תחבורה ראשיים, אזורי בילוי, פארקים ומסחר, המאפשרים לכל המעוניינים להמשיך בשגרת חייהם, בבית שמח ומלא באפשרויות.

עצמאות ותוכן הם שם המשחק. הדיירים יכולים לבחור בכל רגע מתוך מעגל מלא של אפשרויות. הדיירים של בתי עד 120 נהנים מדירות חדשות ומעוצבות שתוכננו כדי להעניק להם מרחב ולשמור על פרטיותיהם. הם נהנים משירותי בריאות מתקדמים, צוות חם ומסור הרואה בעבודתו ייעוד, חיי תרבות מרתקים, חודשי תוכן מעשירים, מגוון רחב של חוגי העשרה, ספורט, ספא, בריכה, חדר כושר ומגוון אפשרויות לביטוי אישי, ליצירה וללמידה.

הבית במודיעין שעתיד להיפתח השנה

העיקר הבריאות - רופא 24/7

בבתי עד 120 שמים את בריאות הדיירים במקום הראשון, עושים ככל האפשר כדי למצוא פתרונות מתאימים, הכוללים שירותי בריאות מתקדמים בכל אחד מהבתים, לא מסתמכים על בני המשפחה כדי להסיע את הדיירים לרופאים ולטיפולים.

בכל בית פועל מרכז רפואי הזמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

מרכזי הבריאות כוללים: מרפאת עצמאיים, מכון פיזיותרפיה, מחלקה סיעודית ומחלקת החלמה, שאותם מאייש צוות מקצועי רב-תחומי, שלו ניסיון עשיר בטיפול בבני הגיל השלישי. במסגרת שירותי הבריאות נעשה מעקב רפואי אישי ושוטף, מתבצעות בדיקות תקופתיות ומקיפות והערכות תפקוד, נקבעים תורים לרופאים מומחים, מותאמות תרופות חיוניות ועוד – כל הנדרש כדי להבטיח חיים בריאים וטובים, בכל נקודת זמן.

הבית בראשון לציון אומרים תודה לצוות הרפואי

נשמח להזמין אתכם לפגישה ללא כל התחייבות, זו הזדמנות לשאול, לבחון ולהתרשם, להכיר אתכם. עד 120. מחכים לכם.

    [txtRefId_i][/txtRefId_i]

    לתיאום פגישת ללא התחייבות

    check מאשר קבלת ניוזלטר ו/או פרסומים במגוון תחומים בהתאם לתקנון